V tme svietiaca nažehlovačka smajlíci 12ks

+
-
ks
2,80 s DPH
za kus

Základné informácie

Dostupnosť
skladom
Kód produktu
NS72

Popis

Vytvorte si veselý každý deň s týmito krásnymi usmievavými smajlíkmi. Budú sa smiať nielen na vás ale aj na vaše okolie.

Veľkosť - priemer smajlíka je 2,5 cm.

Rozmer hárku - 9x12cm

Pre pokojné zaspávanie a spánok našich najmenších...:-) V tme svietiace motívy nasvieťte na slnku alebo priamom svetle, po zhasnutí budú vydávať jemné fosforeskujúce svetlo. Ideálne na pyžamá, prípadne obliečky či vankúše, ktoré aj po zhasnutí svetla budú o sebe dávať vedieť a obzvlášť tým najmenším uľahčia zaspávanie. Nažehlovačky svietiace v noci sú tak ideálne pre deti ale môžete ich využiť pre seba pre lepšiu orientáciu v miestnosti bez svetla.

V tme svietiace prvky je možné aplikovať na bavlnu, polyester alebo zmesové materiály a ich aplikácia je veľmi jednoduchá:

1. Motív starostlivo vystrihnite;
2. Motív umiestnite obrázkom na textil, priehľadnou fóliou hore;
3. Zažehľujte bez NAPAROVANIA a cez PEČIACI PAPIER, na tvrdom podklade (nie na žehliacej doske);
4. Teplotu žehličky nastavíme na teplotu 160°C (teplotu prispôsobíme danému materiálu, napr. pri softshelle nastavíme teplotu radšej nižšiu a zažehľujeme dlhšie, aby sme textíliu nespálili, pre istotu odporúčame správne nastavenie teploty vyskúšať na odstrižku fólie a nepotrebnom kúsku látky;
5. So žehličkou nejazdíme, iba na ňu vyvíjame mierny tlak,
6. Zažehľujeme po dobu cca 15 sekúnd;
7. Kryciu fóliu zložíme za tepla;
8. Nakoniec ešte raz prežehlíme cez papier na pečenie bez fólie.


Tip : ak sa nažehlovačka časom odlúpne, postačí ju znovu prežehliť cez žehliaci papier.

Látku s novo nažehleným motívom vyperte najskôr po uplynutí 48 hodín, svietiaci motív je možné prať na teplotu do 40°C. Pred praním odporúčame odev otočiť naruby. Cez motív nežehlite, chemicky nečistite a nepoužívajte bieliace prostriedky. Výrobok s potlačou sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke.

Svietiace motívy spĺňajú certifikát oeko-tex štandard 100.

Zobraziť všetky výsledky
Zavrieť