Strih na polkolovú sukňu Lola + Lolinka

+
-
ks
7,90 s DPH
za kus

Základné informácie

Dostupnosť
skladom
Kód produktu
STRM9

Popis

Rovnaký kúsok s dcérou je vo vašom šatníku snáď nutnosťou. :-) A aký lepší zvoliť, než krásnu "točivú" sukienku. :-))) Strih na dámsku a detskú polkolesovú sukňu, v ktorej sa rada zatočíte aj vy. ,-) Zo strihu ušijete polkolovú aj kolesovú sukňu. Môžete ju šiť z úpletu v páse do gumy alebo z plátna v boku so zipsom a pevným pásikom.
Cena je uvedená za všetky dámske veľkosti od 34-48 a všetky detské veľkosti od 104-146.
Vhodný materiál: dámska sukňa - pružné aj nepružné materiály (úplet, teplákovina, tkaniny, tyl,...) detská sukňa - iba pružný materiál (úplet, teplákovina,...)
Náročnosť: pre ľahko pokročilých
Čo obdržím: strih nie je potrebné zdĺhavo zlepovať a zostavovať k sebe - obdržíte papierový strih, ktorý stačí prekresliť na iný papier (strihový, pečiaci a iný), vystrihnúť a preniesť na látku z ktorej chcete šiť.

POZOR: strih je bez prídavkov na švy

Spotreba materiálu: dámska sukňa 1,7m (140 cm šírka) pre veľ. 34-48, detská sukienka 1,2m (140 cm šírka) pre veľ. 104-146
                                   
Komerčný predaj: výrobok ušitý podľa tohto strihu je možné použiť na komerčné účely, len v prípade, že je uvedený zdroj v tomto znení - "ušité podľa strihu modnistrihy.cz". Ak splníte túto podmienku, môžete šiť podľa tohto strihu aj na predaj.