Nanohadr 1ks

+
-
ks
3,80 s DPH
za kus

Základné informácie

Dostupnosť
skladom388 ks
Kód produktu
NNH1
Hodnotenie zákazníkov

Popis

Počuli ste už o tomto zázraku? Znie to naozaj neuveriteľne - handra, ktorú nasiaknete, vyžmýkate a vyčistíte bez použitia akejkoľvek chémie a prostriedkov všetkých druhov nečistôt. Ale hlavný zázrak ešte len príde, po vyčistení zostáva iba vlhký povrch, ktorý v okamihu vyschne a vy sa pozriete na leštený povrch bez jedinej šmuhy.

Všetci ich používame v látke a stále nevychádzame z úžasu. Len si spomeňte na nekonečné leštenie okien, zrkadiel, kachlí, vodovodných batérií alebo interiérov automobilov. S jednou vlhkou handrou všetko vyčistíte a zažiarite. 

Prečo to funguje? Je vyrobený z vlákien 200-krát tenších ako ľudský vlas, takže akékoľvek mastnoty a nečistoty sú zachytené a absorbované týmito nanovláknami. Preto to funguje ešte lepšie ako používanie čistiacich prostriedkov. 

Ako použiť? Handru namočte do čistej vody a veľmi silno vyžmýkajte, aby nebola mokrá, len vlhká. Vyčistite povrch, nepoužívajte žiadny čistiaci prostriedok a nechajte ho vyschnúť. Vlhké stopy zázračne zmiznú a zostane vám čistý leštený povrch bez šmúh


Recenzie zákazníkov

21.11.2022
Čistí perfektně a beze šmouh
Zobraziť všetky výsledky
Zavrieť