Jarný deň otvorených dverí - 25.3.2023

1.3.2023

Na náš tradičný deň otvorených dverí na jar sa môžete tešiť poslednú sobotu v marci.

Neváhajte s rezerváciou Vášho vstupu , pretože dopoludňajšie termíny budú rýchlo obsadené :-) Kto by sa netešil na jarnú atmosféru so sviežimi farbami na našich sezónnych novinkách. Látky si opäť budete môcť nielen omrknúť a siahnuť, ale aj priamo na mieste zakúpiť. S úsmevom ním vlastným vám látky zabalia náš tím, ktorý je jednoducho radosť pozorovať v akcii. Za pár minút od zaplatenia si budete môcť svoje vybrané poklady odniesť domov a medzitým si aj zahryznúť niečo dobré občerstvenie.

Nezabudnite, že vstup je nutné rezervovať vopred ZADARMO . Aj keď naše látkové kráľovstvo je veľké, aby sa vám v ňom pohodlne pohybovalo, je kapacita návštevníkov obmedzená. A určite vám odporúčame nainštalovať našu mobilnú aplikáciu pre Android a Apple - vďaka nej si hneď zobrazíte na mieste ceny látok a odbavíme vás pri pokladni rýchlosťou blesku :-)

Veľmi sa na vás teší celý tím Látkobrania v sobotu, 25.03.2023 .

Nájdete nás na adrese Družstevnej 1531, Hlinsko (1. poschodie bývalého obchodného domu "Ruže", na prízemí je predajňa Coop), viď mapa. nižšie:Zobraziť všetky výsledky
Zavrieť
// google analytics prestehovany jako optimalizace pro rychlost do eshop.js